48. sezon otwarty…

W niedzielę 2 października Gdański Klub Morsów oficjalnie otworzył 48. sezon kąpieli zimnowodnych. Przy słonecznej pogodzie Zarząd Klubu przywitał przybyłe Morsy. Wszyscy zwracali uwagę na odmalowany domek – szatnię.

101_0003Prace zostały wykonane dzięki osobistemu zaangażowaniu Wiceprezesa Klubu oraz kilku jego członków. Omówiono wstępny plan działania na sezon 2022/2023, przypomniano o składaniu nowych deklaracji, a także wskazano wysokość składek członkowskich.

101_0004Przed przygotowaniem do kąpieli rozdano Paniom dmuchane “rękawki” jako pomocne przy pływaniu.

101_0007Tym razem zrezygnowano z przebieżki i przeprowadzono jedynie intensywną rozgrzewkę na miejscu.

9a“Starsze” Morsy, które nie były zainteresowane intensywną rozgrzewką, ustawiły się osobno i ćwiczyły w swoim tempie.

17aJeszcze przed wejściem do wody, Panie zainteresowane były pozowaniem do zdjęć – taka chwila dla fotoreporterów.101_0023Wreszcie zaczęło się najważniejsze, czyli kąpiel w niestety tylko “chłodnej” wodzie. Oczywiście za kilka tygodni woda będzie bardziej “zimna”. Kąpali się “starzy”, kąpali się “młodzi” – Panie i Panowie “Morsy”.

28a30a32aNa koniec, na brzegu wszyscy zatrzymali się na chwilę, dla wspólnego zdjęcia.

34aGdańskie Morsy zapraszają wszystkich chętnych do spróbowania kąpieli “zimnowodnych”, do hartowania ciała i ducha. Wystarczy przyjść na plażę do Jelitkowa w sobotę, niedzielę lub święto na godzinę 11, mieć ze sobą coś do kąpieli i ręcznik – i można spróbować…

Po prostu trzeba wyjść z domu…

Posts created 250

Related Posts

Zacznij wpisywać wyszukiwane hasło powyżej i naciśnij klawisz Enter, aby wyszukać. Naciśnij ESC, aby anulować.

Powrót do góry