Otwarcie Sezonu 11/12 (2)

Tradycyjnie, przed godziną 11, w pierwszą niedzielę października, rozpoczęły się przygotowania do oficjalnego Otwarcia Sezonu Kąpieli “Zimnowodnych” 2011/2012. Piłkarze sprzątali sprzęt po meczu (nie chcieli podać wyniku, bo był zbyt wysoki…), a inni zbierali się przy naszym domku na plaży w Gdańsku Jelitkowie.

Oficjalnego otwarcia Sezonu dokonał Prezes Gdańskiego Klubu Morsów, Kolega Lech Szymaniuk. Przywitał wszystkich zebranych, omówił plan działań w sezonie 2011/2012, przypomniał o zasadach opłaty składek, a na koniec zaprosił do wspólnej gimnastyki oraz kąpieli.

Wszyscy ruszyli do rozgrzewki, ale rozmowy przy okazji pierwszego ogólnego spotkania po wakacjach spowodowały, że biegnące Morsy rozciągnęły się w bardzo długiego węża.

Gimnastykę poprowadził poprzedni Prezes Klubu – Kolega Aleksander Cierpicki. W gimnastyce brały udział całe rodziny, włącznie z małymi dziećmi. Wszyscy doskonale się bawili.

Po gimnastyce wszyscy ruszyli do wody…

Już na początku sezonu pojawiło się trochę nowych twarzy, nasza “morsowa” rodzina powięsza się coraz bardziej. Ale wszyscy doskonale czują się w zimnej, morskiej wodzie – przy łagodnej fali.

Zabawom w wodzie nie było konca, sprzyjała temu super pogoda (prawdziwa Polska Złota Jesień). W tym samym czasie nieopodal naszego domku-szatni rozpoczęła ćwiczenia gimnastyczne następna grupa Morsów pod wodzą kolegi Zbyszka.

Posts created 250

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Zacznij wpisywać wyszukiwane hasło powyżej i naciśnij klawisz Enter, aby wyszukać. Naciśnij ESC, aby anulować.

Powrót do góry