Sezon się skończył…

Ociepliło się i woda coraz cieplejsza, chyba już czas zakończyć sezon kąpieli zimnowodnych 2020/2021. Sezon nietypowy, bo “skażony” covidem i ograniczeniami z tym związanymi. Gdańskie Morsy spotkały się “oficjalnie” ostatni raz w sezonie w niedzielę 9 maja. Pogoda dopisała, ale ze względu na “reżim sanitarny” na plaży spotkało się tylko kilkanaście osób. Dyskutowano o sytuacji w Klubie, o potrzebie zorganizowania Walnego Zebrania Członków  Klubu.

100_9867Postanowiono zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na koniec sezonu. Równocześnie Koleżanka Halina otrzymała prezent – nagrodę za aktywne “ciągnięcie” spraw organizacyjno-finansowych Klubu.

100_9871Potem już tylko zwyczajowa gimnastyka i do wody. Jednak po ostatnich zmianach w geometrii plaży trzeba pójść bardzo daleko w morze, aby można było zanurzyć się i popływać. A potem długi spacer z powrotem na brzeg.

72a74a77a81aCo prawda nowy sezon kąpieli “zimnowodnych” zacznie się dopiero w październiku, ale Morsy można będzie spotkać na plaży przez cały czas. Niektóre będą wytapiać tłuszczyk na słoneczku, inne będą się schładzać w wodzie…

Do zobaczenia jesienią.

Posts created 250

Related Posts

Zacznij wpisywać wyszukiwane hasło powyżej i naciśnij klawisz Enter, aby wyszukać. Naciśnij ESC, aby anulować.

Powrót do góry