Święta i Nowy Rok u Gdańskich Morsów

Pomimo rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia Gdańskie Morsy znalazły chwilę czasu, aby spotkać się w tych dniach na plaży również w swojej “morsowej” rodzinie. Dodatkową atrakcją była zimowa atmosfera – śnieg i temperatura powietrza poniżej zera.

IMG-20211212-WA0007IMG-20211212-WA00003Niestety kilka dni później przyszło ocieplenie i w Nowy Rok czar zimowej atmosfery prysł. Pomimo tego Gdańskie Morsy postanowiły spotkać się jak co roku 1 stycznia o 13 na plaży w Gdańsku Jelitkowie. W związku z obostrzeniami covidowymi nie odbyła się oficjalna kąpiel noworoczna organizowana wspólnie z Miastem Gdańsk. Ale Morsy umówiły się na skromniejszą kąpiel.

12Jak zawsze w ostatnich latach, na plaży wśród Morsów pojawił się sam Neptun wraz z małżonką.

3Dodatkowo byłemu Prezesowi Klubu Aleksandrowi Cierpickiemu, któremu podczas walnego zebrania nadano tytuł Prezesa Honorowego, wręczono bluzę z takim napisem.

4Gdańskie Morsy zapraszają na plażę w Jelitkowie – nie musicie się kąpać, ale wyjdźcie chociaż z domów na spacer. Więcej zdjęć oraz film z kąpieli noworocznej można zobaczyć na stronie trójmiasto.pl pod linkiem https://aktywne.trojmiasto.pl/Morsy-powitaly-Nowy-Rok-w-Jelitkowie-i-w-Gdyni-W-niedziele-odbedzie-sie-w-Sopocie-n162952.html

Posts created 250

Related Posts

Zacznij wpisywać wyszukiwane hasło powyżej i naciśnij klawisz Enter, aby wyszukać. Naciśnij ESC, aby anulować.

Powrót do góry