XI Zlot Morsów w Mielnie

W dniach 15-16 lutego grupa Morsów z Gdańska wzięła udział w XI Międzynarodowym Zlocie Morsów w Mielnie. Przedstawiciele Gdańskiego Klubu Morsów spotkali się jak zawsze na dworcu kolejowym w Gdańsku Oliwie.

Tym razem wybrali się jednak na Zlot pociągiem…Podróż pociągiem jest tak samo ekscytująca jak podróż autokarem, szczególnie w odpowiednim towarzystwie. Morsy dojechały więc do Koszalina w doskonałych humorach.

Na dworcu w Koszalinie skończyła się podróż pociągiem. Trzeba było zmienić środek transportu, aby dotrzeć do Mielna.

A w Mielnie oczywiście wieczorny Bal Morsów w sali sportowej. Gdańskie Morsy również się tam bawiły.

W niedzielę 16 lutego o godz. 11 trzeba było stanąć obok innych Klubów w barwnym przemarszu przez całe Mielno na plażę, gdzie odbywała się oficjalna Zlotowa kąpiel Morsów.

Nie zdradzono nam co miały oznaczać te czerwone serduszka, ale grupa w całości dotarła na plażę, gdzie wzięła udział w kąpieli w Bałtyku.

Po kąpieli w zimnej morskiej wodzie część Morsów relaksowała się w ciepłej wodzie w baliach (dziś powiedzielibyśmy, że to było jacuzzi).

A po tych wszystkich rozrywkach, trzeba było wrócić do smutnej rzeczywistości i powrócić pociągiem do Gdańska. I znów czekać cały rok na następny Zlot Morsów w Mielnie …

Posts created 250

Related Posts

Zacznij wpisywać wyszukiwane hasło powyżej i naciśnij klawisz Enter, aby wyszukać. Naciśnij ESC, aby anulować.

Powrót do góry