Zakończenie sezonu

W niedzielę 10 maja o godz. 11 na plaży w Gdańsku Jelitkowie, przy wspaniałej, słonecznej pogodzie nastąpiło oficjalne zakończenie 40-tego sezonu kąpieli “zimnowodnych” Gdańskiego Klubu Morsów. Tradycyjnie zakończony sezon podsumował Prezes GKM – Kolega Lech Szymaniuk. Opowiedział o zrealizowanych imprezach na plaży w Jelitkowie oraz o wspólnych wyjazdach członków naszego Klubu.

15zs1Wręczono również dyplomy nowym Morsom (koleżankom i kolegom, którzy zaczęli kąpiele w kończącym się sezonie), jak również Morsom kąpiącym się od wielu lat, ale nie posiadającym dyplomów.

15zs2

Ze względu na pogodę część Morsów zrezygnowała z tradycyjnej “przebieżki” oraz gimnastyki i od razu udała się do wody, ale osoby hartujące ducha i ciało wspólnie podjęły wysiłek ćwiczeń cielesnych.

15zs3Pogoda sprzyjająca kąpielom słonecznym i “zimnowodnym” zachęciła dużą grupę Gdańskich Morsów do wspólnych harców w jeszcze zimnej wodzie Bałtyku.

15zs3a15zs4

Gdańskie Morsy pomimo zakończenia sezonu będzie można spotkać na plaży praktycznie codziennie, ale już nie zobaczy się ich oficjalnych sobotnich i niedzielnych kąpieli – aż do października, gdy zostanie otwarty 41-szy sezon kąpieli “zimnowodnych”.

Posts created 250

Related Posts

Zacznij wpisywać wyszukiwane hasło powyżej i naciśnij klawisz Enter, aby wyszukać. Naciśnij ESC, aby anulować.

Powrót do góry